طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی و آموزشگاه مجازی

چند سال است سبک آموزش از سنتی به آموزش آنلاین تبدیل شده و همین باعث گسترش بیشتر سایت های آموزش آنلاین شده است . مجموعه وب دیزاین 24 با داشتن طراحان مجرب اقدام به طراحی سایت آموزشی میکند که در این صفحه به این موضوع میپدازیم.

 

مزایای داشتن سایت آموزش آنلاین

داشتن سایت آموزش آنلاین مزایای زیادی دارد که در اینجا به تعدادی از آن میپردازیم :

  • ارائه خدمات آموزشی به کاربران سراسر کشور و بدون محدودیت مکانی بر خلاف آموزشگاهی فیزیکی
  • ارائه انواع دوره بدون محدودیت
  • آموزش آنلاین کاربران بدون محدودیت زمانی
  • فروش انواع دوره مجازی بصورت فایل های تصویری ،صوتی و pdf
  • پرسش و پاسخ آنلاین کاربران با اساتید
  • قابلیت پرداخت آنلاین هزینه دوره ها
  • قابلیت ثبت نام دوره ها بصورت آنلاین
  • قابلیت نمایش برنامه زمان بندی دوره ها برای کاربران
  • و ده ها مزیت کاربردی دیگر

 

تعریف انواع دوره و کلاس

یکی از موارد مهم در طراحی سایت آموزشی تعریف انواع دوره و کلاس میباشد شما میتوانید به راحتی اطلاعات انواع دوره شامل مدت زمان – تاریخ های برگذاری – نام استاد – هزینه دوره-ظرفیت و سر فصل مطالب موجود در یک دوره -کلیپ معرفی دوره و دهها مورد دیگر را تعریف نمایید.

 

فروش دوره های آموزشی تصویری

یکی دیگر از قابلیت های مهم این هست که شما بتوانید دوره هایی که بصورت تصویری تهیه کرده اید بصورت دانلود در ازای پرداخت قرار بدهید.شما میتوانید انواع دوره و آموزش را بصورت تصویری تهیه کنید سپس در سایت قرار دهید کاربران پس از دیدن پیش نمایش اقدام به خرید دوره نمایند و پس از آن از طریق پنل کاربری دوره خریداری شده را دانلود نمایند.

 

چت آنلاین با کاربران سایت

با قابلیت فوق کاربران شما میتوانند در هنگام مراجعه به سایت در صورت داشتن سوال بصورت آنلاین با اپراتور سایت شما گفتگو کند و شما به راحتی کاربر خود را راهنمایی کنید.شما میتوانید انواع اپراتور-ساعت پاسخگویی و حتی متن های آماده را نیز تعریف نمایید.

 

انواع روش های پرداخت آنلاین

شما میتوانید برای سایت خود انواع روش های پرداخت را تعریف نمایید که شامل واریز کارت به کارت-پرداخت ازطریق درگاه آنلاین بانکی و پرداخت از طریق کیف پول میباشد.

 

دریافت اینماد و نماد ساماندهی برای سایت آموزشی

سایت های طراحی شده توسط ما همگی کاملا استاندارد میباشد و تمامی موارد مورد نیاز جهت دریافت اینمادنماد ساماندهی-مجور کسب و کارهای اینترنتی و … را دارد.مشاوران ما در تمامی مراحل برای دریافت مجوز های فوق شما را راهنمایی میکنند.

 

هزینه و قیمت طراحی سایت آموزشی آنلاین

هزینه و قیمت طراحی سایت آموزشی و آموزشگاه آنلاین بستگی به امکانات مورد نیاز شما دارد. مجموعه وب دیزاین 24 تمام تلاش خود را میکند تا سفارش شما را در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت آماده شود . جهت استعلام هزینه طراحی سایت آموزش آنلاین با مشاوران مجموعه ما تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید

 

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین در واستاپ
خوش آمدید